Yaklaşık çeyrek asır önce başlayan yolculuğumuzu, hızımızı kesmeden emin adımlarla sürdürüyoruz. En başından beri, kurduğumuz hayallerin gerçekleşmesine şahit oluyor, daha da büyük hedeflerle serüvenimize devam ediyoruz.

Bugüne kadar yüzlerce sayısı yayınlanan, alanında ilk ve tek ihtisas dergisi olan Tekstil Teknoloji, 23 yıldır okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz, dünya tekstil teknoloji liderlerini, içeriğinde yer alan haberleriyle her ay bir araya getiriyor. Sadece Türkiye geneline değil, tüm dünyaya dağıtılan Tekstil Teknoloji Dergisi, okuyucusu tarafından her ay merakla bekleniyor.

Dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da tekstil teknolojilerinin buluşma noktası olmaya devam edeceğiz. Biz durmuyoruz; gün geçtikçe hedeflerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Yayınlarımız bizi diri tutuyor, heyecanımızı artırıyor. Tekstil sektörüne ışık tutabilmek ve ilham kaynağı olabilmek bizi, hem mutlu ediyor hem de bize, büyük güç veriyor.HAKKIMIZDA


21 yıl önce başladı yolculuk; bugün buralara gelebileceğimizin hayalleriyle… Bugün de çok daha büyük hedeflerin hayallerini kuruyoruz. Bir dergiyle çıktık yola, alanındaki ilk ve tek ihtisas dergisi... Dünya tekstil teknoloji devleri orada buluşuyor, Türkiye, dünyanın tekstil teknolojisini “Tekstil Teknoloji”den öğreniyordu, dünya da Türkiye’ninkileri… 250.sayısına yakında ulaşacağımız dergimiz 21 yıldır kesintisiz olarak okuyucuya ulaşıyor. Dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da tekstil teknolojinin buluşma noktası olmaya devam edeceğiz.

Biz durmuyoruz; koşmaya devam ediyoruz. Yayınlarımız bizi diri tutuyor, heyecanımızı artırıyor. Bizi izlemeye devam edin…
Copyright 2017 - Teknik Fuarcılık A.Ş.